O mně

Pro začátek..

 

Ahoj všem 🙂

 

Po strašně dlouhé době se vracím do svéry  blogování a vše okolo něj. Jelikož se můj život vyvíjel zajímavým směrem. Rozhodla jsem se,že to konečně opět rozseknu a začnu psát.

Když jsem poznala svého přítele a jeho rodinu. Tak se společně vrhli do podnikání,jelikož se zajímali o zdravou výživu i z hlediska jejich zdravotního stavu. Postupně se začali vyvíjet. A zjistili,že jejich rodinné problémy byli tak velkou přítěží, že si firmy rozdělili. Já jsem neváhala a přítelovi jsem se snažila pomoct jak to šlo.(listopadu 2015) Nebylo to nic jednoduchého,ale vypořádali jsme se s tím na tolik,že firmu vedeme dodnes. Postavili jsme se tomu čelem a dál jsme jezdili na farmářské trhy a postupně i na různé akce,které byli pro nás také přínosem. Čelili jsme spoustu zkouškám,ale i krásným chvílím,které nám nikdo nevezme. I přestože spolu bydlíme a i denně pracujeme stále nás to naplnuje.A to je to hlavní.

 

 

 

Dnes už je rok 2018 a máme na našem facebooku už skoro 400 sledujících a jsme za to nesmírně pyšní. V prosinci o vánocích jsme si sáhli na to ,že zvládneme upéct přes
200kg vánočního cukroví ve třech lidech. Náš aktuální cíl do tohoto roku je takový.. Více se prosadit v bezlepkové sféře firem a být více viditelní. Dále postavit se znovu na vlastní nohy v lepším smyslu(nová provozovna,nový odběratelé,nové výrobky,případně nový člen do týmu..)Je to sice vysoký cíl,ale věřím že nám se to podaří jelikož už jsme dost silní z předchozích situací.

Tak to je stručný příběh toho jak vznikl náš podnik.Každým dnem se vzděláváme a učíme,protože jinak by to bylo velká nuda.:)

www.bezlepkovavelim.cz naše webové stránky
https://www.facebook.com/www.bezlepkovavelim.cz/ Sledujte náš facebook 🙂

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s